T.C. Cumhurbaşkanlığı
Diyanet İşleri Başkanlığı

Sakarya Müftülüğü

25.07.2019

Mehmet ŞAHİN

1972 yılında Samsun İli Havza İlçesinde dünyaya geldi.

15 Aralık 1997 yılında Havza Şeyhkoyun köyonde İmam-Hatip olarak göreve başladı.

Konya Selçuk Eğitim merkezinde 20 ay İhtisas Kursu gördü.

2005 Yılında Bitlis İli Göroymak İlçesinde  Vaiz olarak göreve başladı.

30.05.2007 yılında Hakkari Yüksekova ilçe müftülüğüne atandı.

2010 Yılında Almanya Münih Din Hizmetleri Ataeşeliğine bağlı olarak Gersthofen ditib Eyüp Sultan cami'inde Din Görevlisi olarak görev yaptı.

12.08 2015 tarihinde Göynük İlçe müftülüğünde atandı.

04.07.2019 tarihinde Sakarya İl Müftü Yardımcılığı görevine başladı.

Halen Bu görevinde devam etmektedir.

Evli ve Üç çocuk babasıdır.