T.C. Cumhurbaşkanlığı
Diyanet İşleri Başkanlığı

Ferizli Müftülüğü

30.05.2020

TEŞEKKÜRLER...

      TEŞEKKÜRLER...

     Hamdolsun bizleri yeniden huzuruna kabul eden Rabbimize...

    Vukuatsız düzenli tertipli bir cuma namazı kıldık.

   Başta Kaymakamımız Sayın Bahattin Alp Arslanköylü beyefendi olmak üzere bir haftadır her türlü sıkıntımızı çeken belediye başkanımız Sayın İsmail Gündoğdu beyefendiye ve şahsında belediye personelinin tamamına, Jandarma Komutanımız Sayın Zafer Aydoğan beye ve şahsında bütün kurum personeline, Emniyet Amirimiz Sayın Yusuf Kabay beye ve şahsında bütün polis teşkilatımıza, Toplum Sağlığı Müdürümüz Oğuzhan hocamıza, sahada emek veren kıymetli muhtarlarımızın tamamına ve Ferizli’mizde kurumsal haberlerimizi ve duyurularımızı yapan değerli yerel basın mensuplarımıza, cuma heyeti üyelerimize ve en değerlilerimiz bütün Ferizli halkımıza şahsım ve kurumum adına sonsuz teşekkür ediyorum.

    En Önemli teşekkürü hakeden kesim hiç şüphesiz tek tek bütün İmam- Hatip, Müezzin Kayyım ve Müftülük daire personelimizdir....

    Yaklaşık bir haftadır her ihtimali göz önünde bulundurup günlerdir çalışıp belirlenen alanları işaretleyip hazır hale getirdiler.

   Muhtemel yağacak yağmur sebebiyle cemaatimiz ıslanır diye gece yarısına kadar çalışıp camilere sosyal mesafe işaretleri koydular.

   Emeklerinden dolayı bütün vefalı din görevlilerime teşekkür ediyorum.

   Bedrisinan Yazıcı

   Ferizli İlçe Müftüsü