07.09.2022

Hayata Başlarken projesi tüm hızıyla Sakarya’da devam ediyor.

“Hayata Başlarken” projesi tüm hızıyla Sakarya’da devam ediyor.

Türkiye Diyanet Vakfı Kadın Aile ve Gençlik Merkezi’nin (KAGEM) ihtiyaç sahibi gelin ve anne adaylarına yönelik hediye takdimini içeren “Hayata Başlarken” projesi Sakarya’da devam ediyor.

Türkiye Diyanet Vakfı Kadın Aile ve Gençlik Merkezi’nin (KAGEM) ihtiyaç sahibi gelin ve anne adaylarına yönelik hediye takdimini içeren “Hayata Başlarken” projesi kapsamında hazırlanan yüzlerce gelin ve bebek bohçası teker teker ihtiyaç sahibi ailelere teslim ediliyor.

Sakarya İl Müftüsü ve TDV Sakarya Şube Başkanı Hasan BAŞİŞ’in katılımıyla gerçekleştirilen ziyaretlerde evlilik hazırlığında olan ve bebeklerini hasretle kucaklarına almayı bekleyen gençlere Din görevlileri ve hayır sahiplerinin destek ve katkılarıyla hazırlanan bohçalar hediye edildi. Başiş, amacımız hayata yeni başlayanların bir nebze olsun yüzlerini güldürebilmek, yeni evlilerin ihtiyaç anında ve her zaman yanında olacağız dedi.

Ziyaretlerde İl Müftüsü Başiş’e İl Müftü Yardımcıları Mehmet ŞAHİN ve Dr. Ravza CİHAN, Kur’ân Kursu Öğreticisi Yasemin SEZGİN ve TDV Kadın Kolları Sorumlusu Nurdan YILMAZ eşlik ettiler.